آموزشگاه زبان های خارجی کاج Kaj Language Center

آموزشگاه زبان کاج

آموزشگاه زبان کاج در سال 1385 با مجوز رسمی از اداره کل آموزش وپرورش استان اصفهان فعالیت آموزشی خود را در اصفهان (سپاهان شهر) آغاز نمود.

وبا توجه محیط فرهنگی این منطقه واساتید مجرب وروش های نوین وکتب به روز آموزشی سعی در بهترین آموزش به زبان آموزان خود را داشته است. امیدواریم که در این موفق بوده باشیم.

ضرب المثل ها

ضرب المثلها بخش مهمی از فرهنگ و زبان یک ملت را شامل می شوند و اغلب به شکل یک نثر کوتاه بیان می شوند و استفاده از آنها در گفتار و شنیدار موجب جذاب تر شدن آنها می شود. در اینجا تعدادی از ضرب المثل های انگلیسی با ترجمه و معادل فارسی آن آورده شده است.

  • برای مشاهده ضرب المثل های انگلیسی بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Idioms

استفاده از اصطلاحات و جملات عامیانه در زبان انگلیسی باعث می شود تا زبان آموزان با اعتماد به نفس بهتری بتوانند منظور خود را در زبان انگلیسی بیان کنند. استفاده از این عبارات همچنین می تواند شما را قادر سازد تا بتوانید راحت تر و طبیعی تر به زبان دیگر صحبت کنید. استفاده اساتید آموزشگاه زبان کاج از این اصطلاحات و جملات نشانگر اهمیت شایان توجه این آموزشگاه به این مسئله مهم است.

از این رو توصیه می کنیم تا هر روز حتی برای مدت زمانی کوتاه این اصطلاحات را مطالعه کنید. تکرار این عبارات موجب می شود تا در هنگام صحبت کردن آنها را زودتر به خاطر بیاورید. توجه داشته باشید که این اصطلاحات بیشتر در صحبت کردن رایج است و در  Writing بهتر است تا از ساختار های رسمی تر استفاده کنید. البته می توان این عبارات را در Writing دوستانه و یا غیر رسمی نیز استفاده نمود.

  • با کلیک کردن بر روی تصویر زیر می توانید تعدادی از این اصطلاحات را مطالعه کنید.

اصطلاحات

idiom

ادامه مطلب...

clothing

dressed to kill

بهترین لباس را پوشیدن

idiom

Cat got your tongue

گربه زبونت رو خورده؟

today's idioms

All thumbs
دست و پا چلفتی